rekolekcje dla narzeczonych 2016

rekolekcje dla narzeczonych 2016 Przypadkowo spalone dna wszystkich rolek! Byłem tak rozczarowany, a trochę zakłopotany, ale młodzi ludzie byli uprzejmi (i głodny!). Są odcięte dna i zjadłem je, komplementy mnie w tym procesie. Byli tak zadowoleni, że mamy „prawdziwe jedzenie”!

Nasza rodzina jest zadowolona spędzać czas z młodych mężczyzn, a po obiedzie, zachęcaliśmy chłopców zadzwonić do swoich rodzin. Każda rodzina była bardzo zadowoleni, aby usłyszeć od swojego syna i wiem, że miał w domu gotowane posiłek (nie spalić obiad), tak daleko od domu. Skończyło się na bycie prawdziwym błogosławieństwem dla nas, jak i młodzi mężczyźni, którzy w naszych wspólnych uroczystościach.

Nie wiesz, jak dać z siebie? Przynieś posiłek do znajomego lub sąsiada, który mogłby zachętę wolontariuszem w lokalnym spiżarni żywności lub PADS lokalizacji, skontaktuj się z lokalnym kościoły w swojej okolicy i zobaczyć, co potrzebuje użytkownik może być w stanie wypełnić. Gwarantuję Ci znacznie wyższy zwrot niż to, co rozdawać! Zajmuje również zaskakująco mniej czasu, niż można by pomyśleć.

3. Pamiętaj, co naprawdę ważne

W końcu, to nie będzie miało znaczenia, kto dokonał indyka, jeśli ciocia Sue przyniósł jej szczególną ciasto lub która drużyna wygrała mecz piłki nożnej. Co będzie miało znaczenia są odpowiednie połączenia pogłębił ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a wspomnienia, które można zapisać w swoim sercu. To naprawdę małe rzeczy … jak stoi w kuchni rozmawiając z Wielkiej babci, a ona rzeźbi ptaka i wymyka ci kawałek mięsa, gdy nikt nie patrzy. Albo wszyscy siedzą wokół stołu korzystających deser i udostępnianie jednej rzeczy są naprawdę wdzięczny za ten rok.

Zamiast cofa do kanapy lub telewizora po posiłku, grać każdy gra może cieszyć się, lub po prostu usiąść razem i naprawdę słuchać siebie nawzajem. Mo żesz być zaskoczony tym, co będzie się nauczyć.Kto wie, może po prostu rozpocząć nową tradycję!

Życzę znaczący Świąt!

Artykuł dzięki: