rekolekcje lectio divina czestochowa

6 najczęstszych chorób, które mają wpływ Seniorów

Starzenie się jest naturalnym procesem życia, które czasami mogą być zarówno wspaniałe i przerażające doświadczenie. Wraz z wiekiem przychodzi mądrość, która rzuca nowe światło na życie, w którym zdajesz sobie sprawę, jakie są najważniejsze rzeczy w życiu – rodziny i przyjaciół. spędzać czas z najbliższymi i cieszyć się owocami swojej pracy dlatego wiele osób oczekujemy obchodzi emeryturę iw obliczu nowych doświadczeń.

Niestety, niektórzy seniorzy nie korzystają z ich złote lata ze względu na zły stan zdrowia.

Istnieje wiele chorób, które mogą mieć wpływ na osoby starsze, a my przynieść Ci sześć najczęstszych chorób, które mogą mieć wpływ na seniorów i dorosłych powyżej 55 roku życia.

Artretyzm

Zapalenie stawów jest grupa schorzeń związanych z uszkodzenia stawów ciała) i jest jedną z najczęstszych stanów, które wpływają na ludzi starszych. Z ponad 100 różnych form zapalenia stawów, większość starszych cierpi z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów.

Zapalenie kości i stawów jest jako wyniku starzenia lub urazu lub zakażenia stawu. Ludzie, którzy cierpią z powodu tej liście warunek bólu najczęściej skargi. Ból może być często zlokalizowane i może pogarszać się w miarę upływu czasu.

Alzheimer

Choroba Alzheimera jest najczęstszą rodzaju otępienie i jest nieuleczalna, terminal i chorobą zwyrodnieniową. To jest często diagnozowana u seniorów powyżej 65 lat i starszych, choć mogą być diagnozowane rzadsze wczesnym początku choroby Alzheimera wcześniej.

Przebieg choroby może być podzielony na cztery etapy:

predemencja

wcześnie Alzheimera

umiarkowana choroba Alzheimera

zaawansowana choroba Alzheimera

Obecnie nauka nie ma odpowiedzi, jeśli chodzi o profilaktyce tej choroby, chociaż niektóre badania sugerują, że dieta, produkty farmaceutyczne, ryzyko sercowo-naczyniowe lub czynności intelektualne mogą przyczyniać się do rozwoju choroby Alzheimera.

Artykuł dzięki: