rekolekcje charyzmatyczne olecko

rekolekcje charyzmatyczne olecko

Dom Szaleństwo Leave No Time For wdzięczności

Jesteśmy szybko skierował się do zgiełku „świątecznym”. Pogoda jest fajne, ale kalendarz społecznej nagrzewa się! Jest to czas, kiedy „wydarzenia” czasem przesłaniać sens i znaczenie rzeczywistych wakacji. Z wakacji tuż za rogiem, a na liście rzeczy do zrobienia montażu … jak znajdziesz czas, aby być wdzięczni?

To łatwe! Spróbuj tych 3 prostych wskazówek:

1. Uruchom dziennik wdzięczności

rekolekcje charyzmatyczne olecko

I początkowo słyszał o tej koncepcji lat temu na Oprah! Kup sobie czasopism lub spirali związany notebooka i harmonogram ze sobą każdy dzień / tydzień / miesiąc w celu odzwierciedlenia tego, gdzie jesteś i przyznać 3 – 5 rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni. Nieważne jak gorączkowy lub straszne rzeczy mogą być albo czują, zawsze jest coś, za co możesz być wdzięczny ! Nie wystarczy napisać: „Jestem wdzięczny za mojego małżonka.” Zamiast tego, powinny być konkretne i starają się uchwycić uczucia wdzięczności, takich jak: „Jestem wdzięczna za silne ręce Briana i wspaniałe powrotem ściera on daje mi moje łagodzeniu napięć”.

Zaczynając swój dziennik może czuć się niezręcznie w pierwszym, ale im więcej robisz, tym łatwiejsze i bardziej opłacalne staje. Ponowne czytanie może być również doskonałym pick-me-up kiedy już miał szczególnie zły tydzień. Trudno pozostać w dół, gdy widać czarno na białym wszystko, co masz, za które jesteś wdzięczny!

2. Dzięki temu jest w dawaniu!

Jeden z najlepszych wakacji mój mąż, Brian i ja byłem rok przyjęliśmy dwóch żeglarzy z lokalnej bazy morskiej. Byli to dwaj młodzi rekruci przechodzi szkolenia podstawowego i nie zostały wyłączone bazy przez około 8 tygodni. Wybrałem je z centralnej lokalizacji i przyniósł je z powrotem do naszego domu. Miałem już indyka do piekarnika i zaczął gotować jakieś bułki cynamonowe na śniadanie.
Artykuł dzięki: