rekolekcje franciszkanskie gdansk

rekolekcje franciszkanskie gdansk

Co zrobić, gdy Twoje dziecko krzyki i płacze codziennie w przedszkolu

Mama powiedziała mi o jej syna, który jest trzy i rozpoczęła właśnie przedszkola. Opisała go jako dzieciak, który nie jest zwykle bardzo przylegający, ale gdy nawet mówić o chodzenie do szkoły, zaczyna krzyczeć. Według jego nauczyciel krzyknął i płacze przez pełne 2,5 godziny w przypadku pierwszych dwóch tygodni.projektowanie sklepów Zastanawiała się, czy to jest normalne, czy jest on po prostu nie jest gotowy?

Niestety do tego mama i nauczycielami dziecka, sytuacja jest trudna, ale nie aż tak niezwykłe. Bez znajomości tego dziecka osobiście, istnieją właściwie dwa sprzeczne odpowiedzi zasugerowałem. Poprosiłem ją, żeby myśleć o każdym z nich, wiedząc, że inni rodzice zrobili jak i czuł się pewnie w swoich decyzjach.

rekolekcje franciszkanskie gdansk

Rozwiązanie polecam najbardziej jest, aby spróbować trzymać go na zewnątrz. Wiem jak trudno jest. Kilka rzeczy można próbować, wprowadzą go do szkoły w czasie, gdy nie jest on w klasie. Na przykład, jeśli idzie trzy poranki, wprowadzają go w godzinach popołudniowych lub na dzień wolny. Niech pokaże wam wszystkim wokół jego klasie, wskazując na to, co lubi najbardziej. Dokonać wielkiego o jego trudnym, swego czasu koło maty itp Niech z tobą bawić się na placu zabaw. Jeśli nie jest niespokojny, bo wie, że nie zamierza odejść, może on cieszyć się. Potem, kiedy wprowadzą go do szkoły następnego dnia, należy mówić o czymś konkretnym, że pokazaliśmy w klasie. Powiedz mu, że nie może czekać, aż przyjdzie do domu powiedzieć, jak lubił go w szkole.

Powiedz mu też, jak szczęście, że jest teraz, że jest to duży trzylatka i dostaje mieć szczególny czas z nowymi przyjaciółmi i nowych doświadczeń. Masz pracę trzeba wykonać (wybrać coś mu się nie podoba, takie jak chodzenie do sklepu), a on nie musi iść z wami, aby wykonywać swoją pracę.
Artykuł dzięki: